Jesteśmy pionierem rynku apartamentowego Warszawie

Jesteśmy pionierem rynku apartamentowego Warszawie

Zrealizowane przez nas rezydencje „Pod Orłem” przy metrze Wilanowska, czy „Merliniego” przy kompleksie basenów Warszawianka, były pierwszymi w Warszawie prawdziwie apartamentowymi budynkami z luksusowo wykończonymi częściami wspólnymi, centralną recepcją, ponadprzeciętnej wielkości apartamentami i penthouseami, czy basenem zlokalizowanym w budynku.

Inne prestiżowe obiekty mieszkaniowe zrealizowane przez ECO-Classic to „Rezydencja Południowa”, „Rezydencja Canaletto” czy luksusowe „TRIO Apartamenty” w samym sercu Warszawy.

Działalność ECO-Classic to nie tylko elitarne apartamentowce. W naszym portfolio są też duże, eleganckie i zrealizowane z myślą o komforcie rodzin, inwestycje jak wybudowane na Mokotowie zespoły mieszkaniowe „Bobrowiecka 3” i „Czerska18”, oraz inspirowane klimatem małych miasteczek osiedle „Hubertus” , zlokalizowane w sąsiedztwie nowej biurowej części Warszawy na Służewcu.

Wiele naszych inwestycji stało się inspiracją dla rozwoju rejonu, w którym powstały. Byliśmy pierwszym deweloperem, który rozpoczął inwestycję mieszkaniową na warszawskim Służewcu biurowym. Realizację wielu następnych zapoczątkowały nasze inwestycje na ul. Bobrowieckiej czy TRIO apartamenty przy ul. Stawki 2 A w Warszawie.

Rezydencja Canaletto

Warszawa, ul. Panieńska 7 i 9

Zakończenie budowy: 2 kw. 1995 r.

Rezydencja Canaletto to pierwsza inwestycja  dewelopera ECO-Classic. Pierwszy apartamentowy budynek w Warszawie. Powstał niemal w ścisłym centrum stolicy, niedaleko Alei Solidarności, jednej z głównych ulic miasta, a jednocześnie w zielonej i spokojnej części Warszawy. Apartamentowiec sąsiaduje z Parkiem Praskim, a z okien apartamentów rozciąga się piękny widok na Wisłę i warszawskie Stare Miasto.

W wysokim na 8 pięter budynku mieści się centralna recepcja oraz podziemny garaż, który w tych czasach był rzadkością. Na parterze znajdują się lokale użytkowo-handlowe.

Rezydencja Pod Orłem

Warszawa, ul.Bukowińska 24 A

Zakończenie budowy: 2 kw. 1999 r.

„Rezydencja Pod Orłem” była pierwszą inwestycją w Polsce, która spełniała europejskie standardy inwestycji apartamentowej. W budynku już przed blisko 20-laty ECO-Classic zdecydował się na realizację centralnej recepcji, siłowni, basenu i trzypoziomowego garażu podziemnego. Charakterystyczna bryła „Rezydencji Pod Orłem” do dziś stanowi jedną z dominant Mokotowa, a jej mieszkania i apartamenty - synonim wysokiej jakości i komfortu.

Słoneczna Polana

Międzylesie, ul. Dzięcieliny 3

Zakończenie budowy: 2 kw. 2000 r.

Słoneczna Polana to nowoczesny, 3-piętrowy kompleks mieszkaniowy wybudowany w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W „Słonecznej Polanie” powstało 97 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Budynek ma własny dziedziniec i jako jeden z nielicznych w Warszawie w tamtym czasie, podziemny garaż. Inwestycja stanowiła odpowiedź na oczekiwania rodzin poszukujących spokojnego mieszkania na przedmieściach Warszawy oraz jakości za rozsądną cenę.

Rezydencja Południowa

Warszawa, ul.Wąwozowa 20

Zakończenie budowy: 2 kw. 2002 r.

„Rezydencja Południowa" to budynek z 230 mieszkaniami, który powstał w sąsiedztwie zielonych terenów Lasu Kabackiego i Rezerwatu Parku Natolińskiego. Mieszkańcy inwestycji mają do dyspozycji zespół basenowy, w którym do uzdatniania wody użyta jest sól morska. Kolejnym ważnym atutem jest szybka i sprawna komunikacja z centrum Warszawy, którą zapewnia stołeczne metro.
Na parterach i częściowo na pierwszej kondygnacji znajdują się lokale użytkowe i biurowe. Na najwyższych piętrach znajdują się dwupoziomowe apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy.

Merlini – część biurowa

Warszawa, ul. Merliniego 5

Zakończenie budowy: 2 kw. 2003 r.

Merlini to pierwszy projekt biurowy, zrealizowany w Warszawie przez ECO-Classic. Budynek znajduje się przy głównej osi komunikacyjnej Warszawy - ul. Puławskiej, co gwarantuje najemcom doskonałą dostępność komunikacyjną oraz znakomitą ekspozycję dla siedziby i marki firmy.
W tej niezwykłej lokalizacji swoją siedzibę znalazły firmy ceniące prestiż wyjątkowego miejsca, unikatowy charakter architektury oraz funkcjonalność rozwiązań przestrzennych i technicznych. 

Rezydencja Merliniego

Warszawa, ul. Merliniego 5

Zakończenie budowy: 2 kw. 2003 r.

„Rezydencja Merliniego” to jeden z najbardziej ekskluzywnych budynków apartamentowych w Warszawie. Mieści się w nim jedynie 35 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się stanowisko ochrony i monitoringu obiektu, zaś na najwyższych kondygnacjach - apartamenty z tarasami i ogrodami zimowymi.
Wybudowane w sercu starego Mokotowa Apartamenty Merliniego, swoją architekturą nawiązują do najwybitniejszych osiągnięć okresu międzywojennego i stanowią kwintesencję najlepszych cech budownictwa tamtego okresu. Charakterystyczna fasada harmonijnie łączy dostojną elegancję kamiennych okładzin z piaskowca, mahoniowej stolarki z nowoczesnym charakterem stali nierdzewnej i aluminium. 

Apartamenty Przyorle

Warszawa, ul. Bukowińska 22 A

Zakończenie budowy: 3 kw. 2004 r.

„Apartamenty Przyorle” to kolejna inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra „Wilanowska”. W inwestycji znalazło się sto mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni. Na parterze działają liczne lokale usługowe i handlowe. Wygodę i bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom eleganckie lobby z centralną recepcją połączoną z hallami windowymi.

Kliwer – budynek biurowy

Warszawa, ul. Bukowińska 22 B

Zakończenie budowy: 2 kw. 2004

Budynek został zaprojektowany jako kontynuacja części mieszkalnej, czyli „Apartamentów Przyorle”. Kliwer to synonim wysokiej jakości na rynku powierzchni biurowych w Warszawie. Świetnie zlokalizowany i interesująco zaprojektowany elegancki biurowiec o charakterystycznej, dynamicznej sylwetce oferuje ponad 6000 m2 komfortowej powierzchni biurowej położonej na XII, dobrze doświetlonych światłem dziennym,  kondygnacjach. 

Czerska 18

Warszawa, ul. Czerska 18

Zakończenie budowy: 3 kw. 2005 r.

"Czerska 18" to nowoczesny zespół mieszkaniowy na Dolnym Mokotowie. Projekt cechuje kaskadowa zabudowa (od 4 do 10 pięter) oraz szczególna dbałość o detale architektoniczne. Na strzeżonym, zamkniętym osiedlu z wewnętrznym zielonym dziedzińcem i wygodnym podziemnym garażem, powstało 450 nowych mieszkań o zróżnicowanych funkcjonalnych przestrzeniach. "Czerska 18" to kolejna przyjazna rodzinom, mieszkaniowo - apartamentowa,  warszawska inwestycja ECO Classic. 

Bobrowiecka

ul. Bobrowiecka3, 00-728 Warszawa

Rozpoczęcie budowy: 09.2006 r.
Termin realizacji: 3 kw. 2008 r.

"Bobrowiecka 3" to kolejny wybudowany na Dolnym Mokotowie nowoczesny zespół mieszkalny z 510 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Usytuowanie inwestycji przy ulicy Bobrowieckiej nie tylko zapewnia mieszkańcom swobodną i szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami Warszawy, ale także, przy jednoczesnym odizolowaniu budynku od ruchliwych arterii, zapewnia komfort mieszkania, chroniąc przed hałasem i pozwalając mieszkać w ciszy i spokoju.

Lokalizacja ta jest także bardzo atrakcyjna dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Walorem mieszkań jest bliskość mokotowskich parków, rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie, licznych tras rowerowych oraz Parku Wodnego „Warszawianka”. 

Apartamenty Kępa Redłowska

Gdynia, Redłowo, ul. Powstania Styczniowego 18-26

Zakończenie budowy – lipiec 2010 r.

Kameralny zespół apartamentowy tworzy pięć budynków. Ich kształt architektoniczny został w dużym stopniu zdeterminowany naturalną i bardzo urozmaiconą rzeźbą terenu. Różnica pomiędzy punktem położonym najwyżej (Wzgórze Parkowe), a punktem najniższym wynosi około 12 metrów. Wzgórze Parkowe jako obszar o szczególnych walorach widokowych, krajobrazowych i przyrodniczych jest  wyjątkowym ogrodem i miejscem wypoczynku mieszkańców.

TRIO Apartamenty

Warszawa, ul. Stawki 2 A

Zakończenie budowy: I kwartał 2010

 

TRIO Apartamenty to jedna z najbardziej prestiżowych, warszawskich inwestycji. Wyróżnia ją charakterystyczna, trójkątna bryła i wspaniały widok na panoramę Warszawy. Dzięki atrakcyjnej śródmiejskiej lokalizacji oraz sąsiedztwu centrów biznesowo-konferencyjnych, ambasad i jednego z najpiękniejszych europejskich parków- ogrodu Krasińskich przyciąga koneserów miejskiego, komfortowego stylu życia  oraz przedsiębiorców, poszukujących luksusowych warunków dla swoich firm.

Apartamenty TRIO są zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym m.in. Best Residential Development 2010 i TOP Builder.

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie inwestycja w mieście: