Udekoruj świątecznie razem z nami Wolne Miasto
7.12.2017

Udekoruj świątecznie razem z nami Wolne Miasto

W Wolnym Mieście każdego roku w grudniu na osiedlu rusza akcja „Udekoruj świątecznie razem z nami Wolne Miasto.  Serdecznie zapraszamy do niej wszystkich mieszkańców naszej inwestycji. Zachęcamy do włączenia się do zabawy i wspólnego, gwiazdkowego ozdabiania swoich balustrad balkonowych.

Wszyscy nowi mieszkańcy mogą zgłosić się do Biura Sprzedaży i odebrać specjalnie przygotowany na tę okazję komplet lampek.

Przesyłając najlepsze życzenia, mamy nadzieję, że wszystkie nasze sąsiedzkie inicjatywy i projekty będą spotykały się z tak ciepłym przyjęciem jak do tej pory oraz, że zawsze będzie im towarzyszyła radosna, domowa atmosfera.

 

 

 

 

6.12.2017

Mikołajki w Wolnym Mieście

 

W Wolnym Mieście, w mikołajkowy poranek, mieszkańcy osiedla znaleźli na swoich klamkach małą niespodziankę. Zgodnie z tradycją ostatnich lat, również w tym roku Mikołaj odwiedził Wolne Miasto. Rano, na wychodzących do pracy lub szkoły, mieszkańców czekały świąteczne skarpety ze słodkim, mikołajkowym upominkiem.

Mamy nadzieję, że mikołajowe skarpety uprzyjemniły wszystkim obdarowanym początek tego wyjątkowego dnia

5.10.2017

Wolne Miasto Najlepszą Inwestycją Mieszkaniową 2017 roku


 Z dumą i radością dzielimy się informacją o wynikach II edycji rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich, przeprowadzonego przez portal www.RynekPierwotny.pl.

Głosami internautów- użytkowników portalu Rynek Pierwotny, nasza gdańska inwestycja- osiedle Wolne Miasto zostało wybrane Najlepszą Inwestycją Mieszkaniową Trójmiasta.

 Natomiast w zestawieniu ogólnopolskim, w którym o tytuł "Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2017" walczyło ponad 2000 projektów deweloperskich, Wolne Miasto zdobyło zaszczytne II miejsce.

Projekty oceniano pod względem lokalizacji, architektury oraz stosunku ceny do oferowanego standardu.

W tegorocznej edycji na zgłoszone inwestycje użytkownicy portalu oddali w sumie ponad 24 000 głosów.

 

Osiedle Wolne Miasto po raz drugi zostało laureatem rankingu inwestycji deweloperskich, organizowanych przez portal www.RynekPierwotny.pl. W ubiegłym roku, w I edycji rankingu,  zdobyło tytuł Najlepszej Inwestycji Mieszkaniowej Trójmiasta oraz zajęło III miejsce w zestawieniu ogólnopolskim "Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2016". W tym roku utrzymało pozycję w Trójmieście i awansowało w zestawieniu ogólnopolskim.

Jesteśmy dumni, że nasza inwestycja kolejny rok z rzędu zostaje uznana za najlepsze miejsce do życia. Uzyskane wyróżnienie jest tym cenniejsze, że uzyskaliśmy je głosami najsurowszych krytyków- użytkowników portalu Rynek Pierwotny- osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania. Takie wyróżnienia nie tylko są dla nas potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy, ale przede wszystkim motywacją i wyzwaniem. Mając tak duży kredyt zaufania, nie możemy zrobić nic innego, jak tylko jeszcze mocniej starać się, by nasze kolejne inwestycje były równie dobrze oceniane przez klientów

 

Za wszystkie głosy oddane na Wolne Miasto serdecznie dziękujemy!

 

 

2.10.2017

Kajakowy zawrót głowy, parada kajakowa po Motławie.

Kajakowe szaleństwo z Wolnym Miastem i ECO-Classic na 70 urodzinach Żabiego Kruka

 

Pod hasłem „Kajakowy zawrót głowy” w niedzielę , 24 września 2017r., świętowaliśmy na Motławie 70 urodziny przystani wodnej Żabi Kruk. Impreza przyciągnęła wielbicieli sportów wodnych z całego Trójmiasta. A było na co popatrzeć! Parada, spływ kajakowy, wspólna zabawa na wodzie i lądzie.

W paradzie kajaków wzięło udział kilkadziesiąt załóg. Wspaniały pokaz zakończył się spływem po Motławie i wspólnym zdjęciem wszystkich uczestników.

Rodzinny piknik, z licznymi atrakcjami i zawodami zręcznościowymi dla małych i dużych, który towarzyszył jubileuszowi, uświetnił koncert – oczywiście, na wodzie- zespołu Houston.

Wolne Miasto i ECO-Classic z dumą wsparły to wydarzenie. Przystani wodnej Żabi Kruk życzymy kolejnych co najmniej 70 lat i kolejnych pokoleń równie wspaniałych wielbicieli, jak ci, których ma obecnie.

2017

Kajakowy zawrót głowy, parada kajakowa po Motławie.

18.09.2017

zobacz więcej >

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

11.09.2017

zobacz więcej >

Pożegnanie lata na sportowo 9.09.2017

10.09.2017

zobacz więcej >

Targi jesień 2017

9.09.2017

zobacz więcej >

Pożegnanie lata na sportowo i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego 9.09.2017 w Wolnym Mieście

28.08.2017

zobacz więcej >

Teren rekreacyjny wielofunkcyjny w Wolnym Mieście

10.07.2017

zobacz więcej >
Zamów kontakt

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie inwestycja w mieście: