5.10.2017

Wolne Miasto Najlepszą Inwestycją Mieszkaniową 2017 roku


 Z dumą i radością dzielimy się informacją o wynikach II edycji rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich, przeprowadzonego przez portal www.RynekPierwotny.pl.

Głosami internautów- użytkowników portalu Rynek Pierwotny, nasza gdańska inwestycja- osiedle Wolne Miasto zostało wybrane Najlepszą Inwestycją Mieszkaniową Trójmiasta.

 Natomiast w zestawieniu ogólnopolskim, w którym o tytuł "Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2017" walczyło ponad 2000 projektów deweloperskich, Wolne Miasto zdobyło zaszczytne II miejsce.

Projekty oceniano pod względem lokalizacji, architektury oraz stosunku ceny do oferowanego standardu.

W tegorocznej edycji na zgłoszone inwestycje użytkownicy portalu oddali w sumie ponad 24 000 głosów.

 

Osiedle Wolne Miasto po raz drugi zostało laureatem rankingu inwestycji deweloperskich, organizowanych przez portal www.RynekPierwotny.pl. W ubiegłym roku, w I edycji rankingu,  zdobyło tytuł Najlepszej Inwestycji Mieszkaniowej Trójmiasta oraz zajęło III miejsce w zestawieniu ogólnopolskim "Najlepsza Inwestycja Mieszkaniowa 2016". W tym roku utrzymało pozycję w Trójmieście i awansowało w zestawieniu ogólnopolskim.

Jesteśmy dumni, że nasza inwestycja kolejny rok z rzędu zostaje uznana za najlepsze miejsce do życia. Uzyskane wyróżnienie jest tym cenniejsze, że uzyskaliśmy je głosami najsurowszych krytyków- użytkowników portalu Rynek Pierwotny- osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania. Takie wyróżnienia nie tylko są dla nas potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy, ale przede wszystkim motywacją i wyzwaniem. Mając tak duży kredyt zaufania, nie możemy zrobić nic innego, jak tylko jeszcze mocniej starać się, by nasze kolejne inwestycje były równie dobrze oceniane przez klientów

 

Za wszystkie głosy oddane na Wolne Miasto serdecznie dziękujemy!

 

 

2.10.2017

Kajakowy zawrót głowy, parada kajakowa po Motławie.

Kajakowe szaleństwo z Wolnym Miastem i ECO-Classic na 70 urodzinach Żabiego Kruka

 

Pod hasłem „Kajakowy zawrót głowy” w niedzielę , 24 września 2017r., świętowaliśmy na Motławie 70 urodziny przystani wodnej Żabi Kruk. Impreza przyciągnęła wielbicieli sportów wodnych z całego Trójmiasta. A było na co popatrzeć! Parada, spływ kajakowy, wspólna zabawa na wodzie i lądzie.

W paradzie kajaków wzięło udział kilkadziesiąt załóg. Wspaniały pokaz zakończył się spływem po Motławie i wspólnym zdjęciem wszystkich uczestników.

Rodzinny piknik, z licznymi atrakcjami i zawodami zręcznościowymi dla małych i dużych, który towarzyszył jubileuszowi, uświetnił koncert – oczywiście, na wodzie- zespołu Houston.

Wolne Miasto i ECO-Classic z dumą wsparły to wydarzenie. Przystani wodnej Żabi Kruk życzymy kolejnych co najmniej 70 lat i kolejnych pokoleń równie wspaniałych wielbicieli, jak ci, których ma obecnie.

Kajakowy zawrót głowy, parada kajakowa po Motławie.
18.09.2017

Kajakowy zawrót głowy, parada kajakowa po Motławie.

Promocja zdrowego stylu życia i sportowego ducha rywalizacji są nam bliskie. Od wielu lat wpieramy oraz inicjujemy wydarzenia, które integrują ludzi poprzez wspólną zabawę, dzielenie pasji i aktywny wypoczynek. Byliśmy partnerem biegu "3 Mola", w tym roku organizowaliśmy piknik Pożegnanie lata na sportowo w Wolnym Mieście. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć również na obchodach 70-lecia gdańskiego klubu wodnego „Żabi Kruk”, uświetnionych rodzinnym festynem oraz spływem i paradą kajakową po Motławie.

Urodzinowa impreza Żabiego Kruka pod hasłem „Kajakowy Zawrót Głowy” odbędzie się 24 września na terenie przystani. Festyn startuje o godzinie 11:00. Na spływ i paradę zapraszamy od 12:00. W programie ponadto koncert na wodzie zespołu Houston oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich kajakarzy pod Żurawiem.

Wszystkich wielbicieli kajaków zapraszamy do udziału i wspólnego pływania. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na www.kajakiempogdansku.pl lub www.zabikruk.pl

11.09.2017

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Po burzliwych obradach jury i zliczeniu wszystkich głosów wyłoniliśmy 3 zwycięzców spośród nadesłanych 184 fotografii.

Myślą przewodnią konkursu było pokazanie osiedla „Wolne Miasto” widzianego oczami mieszkańców, przez pryzmat ich zainteresowań, fascynacji, stylu życia i funkcjonowania w „Wolnym Mieście”, sposobu spędzania wolnego czasu, ich codzienności i ważnych wydarzeń.

Zwycięzcą został Pan Adam Kępa „Dziecięce emocje podczas gry”. Druga fotografia , która nas urzekła, to „Zielono mi” – Marzena Dzidek i III miejsce Pani Justyna Malinowska „Duże dziecko, plac zabaw przy Cedrowej 41”.

W trakcie obrad jury zwróciło szczególną uwagę na kompozycję, kolorystykę oraz światło – bez których dobra fotografia nie ma prawa istnieć. Nagrodzone zdjęcie jest spójne w tematyce, stylistyce i wydźwięku emocjonalnym, ma w sobie coś wyjątkowego , pokazuje pokłady dziecięcej radości i energii. Pozornie proste zdjęcie , a jednak przykuwające wzrok.

Poziom był bardzo wysoki , dlatego podjęliśmy decyzję o wyróżnieniu dodatkowo 12 osób.  

 Nagrody główne

 I miejsce – Adam Kępa „Dziecięce emocje podczas gry”

II miejsce – Marzena Dzidek „Zielono mi”

III miejsce – Justyna Malinowska „Duże dziecko Plac zabaw przy Cedrowej 41”

 

 Wyróżnienia

1.Krzysztof Przymuszała- 1

2.Magdalena Szymkowiak- "Krople deszczu w  słońcu balkon".

3.Agnieszka Łyś- P1140067

4.Natalia Michałowska – "Początek tęczy na Wolnym Mieście 2017 Gdańsk, Cedrowa 41".

5.Iga Pachulska- "Na zielonej trawce"

6. Katarzyna Wolak – IMG_20170603

7. Anna Sadowska – "Nogi"

8. Mikołaj Barta – DSC_1821_2

9. Marek Płaskonos- 3

10. Radosław Kalkowski - 20170113_183406

11. Michał Folega- IMG 4858

12. Emilia Żarska – "Czas na relaks"

 

Link do wszystkich przesłanych zdjęć do konkursu.

 https://drive.google.com/drive/folders/0B32s9OHtVJE1U1ItNmRRTUREVzg

 

 

2017

Pożegnanie lata na sportowo 9.09.2017

10.09.2017

zobacz więcej >

Targi jesień 2017

9.09.2017

zobacz więcej >

Pożegnanie lata na sportowo i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego 9.09.2017 w Wolnym Mieście

28.08.2017

zobacz więcej >

Teren rekreacyjny wielofunkcyjny w Wolnym Mieście

10.07.2017

zobacz więcej >

Od 2018 roku Cedrowa z lepszą komunikacją z centrum Gdańska

3.07.2017

zobacz więcej >

Filmowy Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście.

12.06.2017

zobacz więcej >
Zamów kontakt

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie inwestycja w mieście: