10.07.2017

Teren rekreacyjny wielofunkcyjny w Wolnym Mieście

Wolne Miasto rozbudowuje tereny rekareacyjne

 

Przy II etapie inwestycji przygotowaliśmy teren rekreacyjny wielofunkcyjny. Ogrodzona piłkołapem powierzchnia ma być nie tylko miejscem zabaw dla dzieci, ale również do uprawiania sportu dla dorosłych.

W sąsiedztwie II etapu (Cedrowa 41), ECO-Classic przygotowała dodatkowy teren z liczącą 326 m2 powierzchnią sportową. Na ogrodzonej piłkołapem powierzchni o wymiarach ok 24,5 m x 13,5 m powstał teren sportowy z bramkami do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki. 

Oddany 10.07.2017 r. teren rekreacyjny ze specjalnie przygotowanym boiskiem z bezpieczną , miekką nawierzchnią na którym można uprawiać wiele dyscyplin sportowych, będzie nie tylko doskonałym miejscem zabaw do aktywnego spędzania wolnego czasu dla dzieci , ale również może stać się miejscem spotkań fanów wybranych dyscyplin sportu czy międzyblokowych zmagań dorosłych. Teren rekreacyjny, zgodnie z wizją wolności propagowaną przez ECO-Classic,  sprzyjać ma integracji, nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz budowaniu dobrych relacji sąsiedzkich.

 

3.07.2017

Od 2018 roku Cedrowa z lepszą komunikacją z centrum Gdańska

ECO-Classic podpisała z miastem Gdańsk umowę drogową na budowę ulicy Nowej Olchowej. Powstanie tej ulicy będzie stanowiło dodatkowe połączenie pomiędzy Cedrową a Kartuską. Dodatkowo umowa przewiduje, że przez Nowo Olchową będzie przebiegała nowa linia autobusowa z przystankiem przy osiedlu Wolne Miasto.

Budowa Nowej Olchowej znacząco podniesie wygodę życia mieszkańców naszej inwestycji- zarówno jeżdżących samochodami, jak i tych, którzy korzystają z komunikacji. Dzięki temu nasze osiedle- ogród w jeszcze większym stopniu pozwoli jednocześnie mieszkać pośród bujnej, naturalnej zieleni, w sąsiedztwie licznych gatunków ptaków oraz cieszyć się komfortem życiem w mieście. Przystanek autobusowy przy osiedlu będzie nie tylko ułatwieniem dla śpieszących do pracy dorosłych oraz dojeżdżjących do szkoły dzieci i młodzieży, ale dla wszystkich chcących szybko i sprawnie przemieszczać się po mieście.

Zakończenie prac i uruchomienie linii planowane jest do końca 2018 roku

 

Od 2018 roku Cedrowa z lepszą komunikacją z centrum Gdańska
12.06.2017

Filmowy Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście.

Świętowanie Dnia Sąsiada w inwestycjach ECO-Classic to już tradycja.  W budowanym w  Gdańsku Wolnym Mieście w sobotę 10 czerwca 2017r. odbyła się już druga edycja tego osiedlowego pikniku integracyjnego. Przy gorących rytmach letnich przebojów na wewnętrznym dziedzińcu II etapu osiedla czekały pyszny grill i wyborna wata cukrowa, która podbiła serca zarówno małych, jak i dorosłych uczestników zabawy. Miłym akcentem- niespodzianką było domowej roboty ciasto, przyniesione przez mieszkańców.

Dzieci doskonale bawiły się w kąciku plastycznym, tworząc kolorowe dzieła i maski.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się malowanie buź i nauka puszczania dużych baniek mydlanych, a dmuchana zjeżdżalnia i mega chińczyk pozwoliły rozładować nieograniczone pokłady energii, tkwiące w najmłodszych.

Punktem kulminacyjnym, wieńczącym Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście był seans kina letniego z pokazem kultowej polskiej komedii „Miś”.

 

 

7.06.2017

Na luzie i z uśmiechem- Dzień Sąsiada na osiedlu Hubertus

Blisko 1000 ukręconych wat cukrowych, co najmniej milion wesołych uśmiechów :), tak najkrócej można podsumować tegoroczny Dzień Sąsiada na osiedlu Hubertus. Piknik odbył się w pierwszą sobotę czerwca na dziedzińcu Hubertusa.

Pod błękitnym, słonecznym niebem i przy gorących letnich rytmach na uczestników w różnym wieku czekały strefy zabaw, artystyczne,  fit  oraz stacja z pysznym grillem i watą cukrową.

Dmuchany zamek, możliwość zagrania  w kręgle oraz olbrzymiego „Chińczyka” spodobały się najmłodszym mieszkańcom. Dzieci chętnie uczestniczyły także w warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez „7 Szuflad” i próbowały swoich sil w robieniu mydlanych mega-baniek.  Inwencja w pomysłach na malowanie buź i kolorowych rysunków na rękach była ogromna.

W czasie gdy dzieci beztrosko dokazywały pod czujnym okiem animatorek, dorośli mogli zapoznać się z ofertą działającego w Hubertusie studia dietetyki i treningu personalnego Fit Place Mokotów, skosztować wybornych smoothie z owoców sezonowych oraz genialnego dietetycznego brownie, a także wykonać analizę składu ciała i skorzystać z konsultacji z Emilią i Sebastianem -naszymi osiedlowymi ekspertami od zdrowego stylu życia.

Popołudniu, jako ciekawostka dla dorosłych, odbył się pokaz renowacji mebli studia "7Szuflad".

Doskonałe humory i wyśmienita pogoda towarzyszyły uczestnikom pikniku przez cały dzień. Serdeczne podziękowania należą się również przesympatycznej mieszkance Hubertusa za obdarowanie mieszkańców smakowitym ciastem podczas pikniku.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

2017

Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście

2.06.2017

zobacz więcej >

Dzień Sąsiada w Hubertusie

26.05.2017

zobacz więcej >

Rusza sprzedaż mieszkań w IV etapie Wolnego Miasta

20.03.2017

zobacz więcej >

W duchu sztuki 14 lat współpracy ECO-Classic z Piotrem Leczkowskim

3.03.2017

zobacz więcej >

Zapraszamy na lutowe targi w Gdańsku!

10.02.2017

zobacz więcej >

2016

Mikołajki z ECO-Classic- świątecznie w Hubertusie i Wolnym Mieście.

14.12.2016

zobacz więcej >
Zamów kontakt

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie inwestycja w mieście: