12.06.2017

Filmowy Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście.

Świętowanie Dnia Sąsiada w inwestycjach ECO-Classic to już tradycja.  W budowanym w  Gdańsku Wolnym Mieście w sobotę 10 czerwca 2017r. odbyła się już druga edycja tego osiedlowego pikniku integracyjnego. Przy gorących rytmach letnich przebojów na wewnętrznym dziedzińcu II etapu osiedla czekały pyszny grill i wyborna wata cukrowa, która podbiła serca zarówno małych, jak i dorosłych uczestników zabawy. Miłym akcentem- niespodzianką było domowej roboty ciasto, przyniesione przez mieszkańców.

Dzieci doskonale bawiły się w kąciku plastycznym, tworząc kolorowe dzieła i maski.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się malowanie buź i nauka puszczania dużych baniek mydlanych, a dmuchana zjeżdżalnia i mega chińczyk pozwoliły rozładować nieograniczone pokłady energii, tkwiące w najmłodszych.

Punktem kulminacyjnym, wieńczącym Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście był seans kina letniego z pokazem kultowej polskiej komedii „Miś”.

 

 

7.06.2017

Na luzie i z uśmiechem- Dzień Sąsiada na osiedlu Hubertus

Blisko 1000 ukręconych wat cukrowych, co najmniej milion wesołych uśmiechów :), tak najkrócej można podsumować tegoroczny Dzień Sąsiada na osiedlu Hubertus. Piknik odbył się w pierwszą sobotę czerwca na dziedzińcu Hubertusa.

Pod błękitnym, słonecznym niebem i przy gorących letnich rytmach na uczestników w różnym wieku czekały strefy zabaw, artystyczne,  fit  oraz stacja z pysznym grillem i watą cukrową.

Dmuchany zamek, możliwość zagrania  w kręgle oraz olbrzymiego „Chińczyka” spodobały się najmłodszym mieszkańcom. Dzieci chętnie uczestniczyły także w warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez „7 Szuflad” i próbowały swoich sil w robieniu mydlanych mega-baniek.  Inwencja w pomysłach na malowanie buź i kolorowych rysunków na rękach była ogromna.

W czasie gdy dzieci beztrosko dokazywały pod czujnym okiem animatorek, dorośli mogli zapoznać się z ofertą działającego w Hubertusie studia dietetyki i treningu personalnego Fit Place Mokotów, skosztować wybornych smoothie z owoców sezonowych oraz genialnego dietetycznego brownie, a także wykonać analizę składu ciała i skorzystać z konsultacji z Emilią i Sebastianem -naszymi osiedlowymi ekspertami od zdrowego stylu życia.

Popołudniu, jako ciekawostka dla dorosłych, odbył się pokaz renowacji mebli studia "7Szuflad".

Doskonałe humory i wyśmienita pogoda towarzyszyły uczestnikom pikniku przez cały dzień. Serdeczne podziękowania należą się również przesympatycznej mieszkance Hubertusa za obdarowanie mieszkańców smakowitym ciastem podczas pikniku.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście
2.06.2017

Dzień Sąsiada w Wolnym Mieście

Poznajmy się na „Dniu Sąsiada” – ECO-Classic zaprasza na piknik dla mieszkańców Wolnego Miasta.

 

W ubiegłym roku w gdańskim Wolnym Mieście, po raz pierwszy wspólnie świętowaliśmy Dzień Sąsiada.  W tym roku zapraszamy wszystkich mieszkańców inwestycji w dniu 10 czerwca (sobota) od godziny 15:00-22.00 na II obchody naszego osiedlowego święta.

W optymistycznym klimacie i gorących rytmach wakacyjnych przebojów  mieszkańcy będą mogli spotkać się przy pysznym grillu, osłodzić sobie dzień fantastyczną watą cukrową oraz odpocząć na leżakach. Na dzieci czekać będzie specjalna strefa zabaw z dmuchańcem, plenerowymi grami i zabawami oraz kącikiem plastycznym.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie seans filmowy w ramach osiedlowego kina letniego.

Wszystkich mieszkańców osiedla Wolne miasto serdecznie zapraszamy :

10 czerwca 2017

Od godz. 15:00-22.00

 

 

26.05.2017

Dzień Sąsiada w Hubertusie

 

Tradycją osiedla Hubertus są organizowane dorocznie, w czerwcu pikniki z okazji „Dnia Sąsiada”. W tym roku „Dzień Sąsiada w Hubertusie” odbędzie się  3 czerwca 2017 r.

Tego dnia w centralnym punkcie osiedla, przy pergoli i placach zabaw pojawią się atrakcje zarówno dla małych, jak i dorosłych mieszkańców naszej inwestycji.

 Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, gry i zabawy pod okiem doświadczonych animatorek oraz kącik plastyczny, gdzie każdy z młodych artystów będzie mógł stworzyć swoją własną, unikalną kompozycję. Animatorki będą czekały na dzieci już od godziny 13:00.

W tym samym czasie dorosłych zapraszamy na spotkanie ze specjalistami od zdrowego odżywania i stylu życia z działającego w Hubertusie studia Fit Place Mokotów .

W rytmie letnich szlagierów spędzimy razem czas do godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedla Hubertus:

3 czerwca 2017 (sobota), godz. 13:00-19:00

 

 

 

Dzień Sąsiada w Hubertusie

2017

Rusza sprzedaż mieszkań w IV etapie Wolnego Miasta

20.03.2017

zobacz więcej >

W duchu sztuki 14 lat współpracy ECO-Classic z Piotrem Leczkowskim

3.03.2017

zobacz więcej >

Zapraszamy na lutowe targi w Gdańsku!

10.02.2017

zobacz więcej >

2016

Mikołajki z ECO-Classic- świątecznie w Hubertusie i Wolnym Mieście.

14.12.2016

zobacz więcej >

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

9.12.2016

zobacz więcej >

Oferta miejsc postojowych i piwnic

7.12.2016

zobacz więcej >
Zamów kontakt

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Interesuje mnie inwestycja w mieście: